KURZY bližší informace


Nechci vůči vám vystupovat jako autorita, kterou musíte hlavně poslouchat a všechno, co řeknu, považovat za svaté. Ráda bych vás na svých kurzech učila věřit především sobě samým. Co vám můžu nabídnout, jsou má cvičení, která lze přizpůsobit na míru, má podpora a doporučení, jak moudře uchopit daný problém.

Co můžete očekávat


Pojďme skutečně svůj život žít a nepromrhat ho zbytečnými stížnostmi. Podle dosavadních zkušeností již po 3 týdnech lidé pociťovali vnitřní klid, mír a méně stresu. Zvýšila se i vyrovnanost, stabilita. Rychlost pokroku je ovšem individuální... Záleží na vaší předchozí úrovni smýšlení, názorech a postojích vštěpených vám v dětství.

Pokusíme se rozpouštět svá vnitřní omezení typu ego je zlé, přijímat své lidské chyby. Zkusme svůj život žít, tak jak my sami chceme, divoce či mírumilovně...

Pojďme společně tvořit naši budoucnost...

Bližší detaily


Z technik si můžete vybrat vizualizaci, práci s myšlenkami, názory, cvičení pro navození hřejivých pocitů. Některá cvičení jsou krátká, můžete je praktikovat, když jdete ze schodů, při čekání na červenou... Jiná vyžadují klid nebo krátkou přípravu. Mohu je měnit přímo dle vašich nároků a potřeb. Pro rychlý účinek je moudré je dělat co nejčastěji.

Budeme rozšiřovat váš nadhled nad drobnými problémy. Ale půjdeme i hlouběji. Budeme vyvracet, napravovat svou kritiku vůči sobě i druhým.


Koncept

Každý den bude třeba jen 30 min. vaší pozornosti. A když se nezadaří nezoufejte, zbývající minuty můžete dohnat v příštím dnu. Pomůže vám v tom připomínací náramek. Kurz je rozdělen na 4 části během dne, podle nich jsou i přizpůsobeny techniky:

- Cesta z a do práce, doba po probuzení - vizualizace, připomínání pocitu z meditace,                                                                     afirmace.  Celkem cca 20 min.

- V zaměstnání - techniky, kde je třeba komunikace s člověkem. Nepočítá se od minut, ale podle počtu situacích, které si zapíšete do poznámek, a pak s nimi pracujete doma.

- Volný čas - výběr cvičení je na vás, i délka.

Jak vidíte, kurz je koncipován tak, aby vyhověl každému člověku v dnešní hektické době.

Názvy některých cvičení:

Top Vlastnosti, Hranice, Diář kritiky, Dnes děkuji za, Emoce ze zážitku, Nezakazuj si, Nádech, Podporuji pozitivní, Joooo chyba,  a další ...

Délka kurzů, cena a způsob platby

Jeden kurz trvá jeden měsíc, celkem čtyři týdny. Je plný technik a individuálních doporučení. V ceně je třiceti minutová online konzultace týdně. Můžeme začít kdykoliv a odkudkoliv.

Cena za celý kurz při platbě předem na účet činí 1 400 Kč .

Bonus        

Každý klient jako dárek obdrží karty všech cvičeních v podobě jpg a připomínací korálkový náramek s odjímatelným přívěškem, který posunete vždy po ukončení cvičení.


Upozornění

Cvičení vyžadují jistou dávku odhodlání a dispciplíny. Neočekávejte, že se vše hned vyřeší. Nejsem terapeut, ale průvodce a chci vás naučit, jak lépe používat vaši mysl.


Doplnění

Kurz je koncipován tak, že na jeho konci budete sami vědět, jak na pozitivní myšlení bez mé podpory. Pro jakékoliv dotazy na vaší cestě za štěstím zůstanu zde i nadále jako vaše pomocnice, můžete mě kontaktovat i po ukončení kurzu, nejlépe telefonicky.

Bude mi ctí, když se budeme moci setkávat, vzájemně inspirovat a společně růst. Neboť v každém člověku najdeš učitele.


              VAŠE OBJEDNÁVKA